Działka na sprzedaż Poronin

1951.00 m²
917,48 zł/m2
PER-GS-899

1 790 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty PER-GS-899
Powierzchnia 1 951,00 m²
Standard
Wymiary działki 15x113 m

Ekspert rynku nieruchomości
Nr licencji: 22917

Napisz wiadomość 26 Ofert

Opis nieruchomości

DZIAŁKA NA GRANICY ZAKOPANEGO I PORONINA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 4 DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Biuro Perfect Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1951 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Podhalu.

Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną, co czyni ją gotowym produktem inwestycyjnym z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia realizacji projektu.
 

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia działki: 1951 m²,
  • prawomocne pozwolenie na budowę 4 budynków mieszkalnych,
  • projekt domów o powierzchni ok. 180 m² każdy,
  • bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej,
  • atrakcyjna lokalizacja inwestycyjna,
  • widok na góry i spokojne otoczenie,
  • idealna oferta pod inwestycję deweloperską lub wynajem premium.

Zgodnie z wydaną decyzją administracyjną inwestycja obejmuje budowę 4 nowoczesnych domów o powierzchni ok. 180 m² każdy.

To idealna propozycja dla dewelopera, inwestora lub osób planujących realizację kameralnego kompleksu premium pod wynajem krótkoterminowy lub sprzedaż.